Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Tori Hoven

Tidligere roller:

Statssekretær (V)

for statsråd Restad, Gudmund

Finansdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

01.01.2000–17.01.2000

Statssekretær (V)

for statsråd Restad, Gudmund

Finans- og tolldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

30.09.1998–01.01.2000

Statssekretær (permisjon) (V)

for statsråd Restad, Gudmund

Finans- og tolldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

05.12.1997–30.09.1998

Statssekretær (V)

for statsråd Restad, Gudmund

Finans- og tolldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

23.10.1997–05.12.1997

Til toppen