Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Tord Dale

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Berg-Hansen, Lisbeth

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–16.10.2013

Konstituert statssekretær (A)

for statsråd Strøm-Erichsen, Anne-Grete

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

03.03.2011–11.05.2011

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Strøm-Erichsen, Anne-Grete

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

25.06.2010–21.09.2012

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Barne- og likestillingsdepartementet (av 2006) - Jens Stoltenbergs andre regjering

27.03.2009–20.10.2009

Til toppen