Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Tor Halvorsen

Tidligere roller:

Sosialminister (A)

Sosialdepartementet (av 1916) - Trygve Brattelis andre regjering

06.09.1974–15.01.1976

Miljøvernminister og konstituert sosialminister (A)

Sosialdepartementet (av 1916) - Trygve Brattelis andre regjering

16.04.1974–06.09.1974

Miljøvernminister (A)

Miljøverndepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

16.10.1973–06.09.1974

Til toppen