Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Torild Skogsholm

Tidligere roller:

Samferdselsminister (V)

Samferdselsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

19.10.2001–17.10.2005

Statssekretær (V)

for statsråd Dørum, Odd Einar

Samferdselsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

17.10.1997–15.03.1999

Til toppen