Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Tore Gundersen

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Utenriksdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

24.01.1994–25.10.1996

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Holst, Johan Jørgen

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.08.1993–24.01.1994

Til toppen