Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Trond Rostad

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Stoltenberg, Jens

Finans- og tolldepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

26.02.1997–23.03.1997

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Faremo, Grete

Nærings- og energidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

30.10.1996–18.12.1996

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Stoltenberg, Jens

Nærings- og energidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

29.11.1995–25.10.1996

Til toppen