Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Thomas von Westen Engelhart

Tidligere roller:

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Francis Hagerups første regjering

15.08.1897–17.02.1898

Indreminister (V)

Indredepartementet - Francis Hagerups første regjering

14.10.1895–15.08.1897

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johannes Steens første regjering

15.07.1892–02.05.1893

Revisjonsminister (V)

Revisjonsdepartementet - Johannes Steens første regjering

28.11.1891–15.07.1892

Til toppen