Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ulf Oscar Sand

Tidligere roller:

Finansminister (A)

Finans- og tolldepartementet - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Finansminister (A)

Finans- og tolldepartementet - Odvar Nordlis regjering

08.10.1979–04.02.1981

Statssekretær (A)

for statsråd Lorentzen, Annemarie

Forbruker- og administrasjonsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–09.10.1977

Statssekretær (A)

for statsråd Sagør, Odd

Forbruker- og administrasjonsdepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

22.10.1973–15.01.1976

Statssekretær (A)

for statsråd Gjærevoll, Olav

Lønns- og prisdepartementet - Trygve Brattelis første regjering

19.03.1971–08.05.1972

Til toppen