Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Vilhelm Andreas Wexelsen

Tidligere roller:

Kirke- og undervisningsminister (V)

Kirke- og undervisningsdepartementet - Otto Blehrs første regjering

21.04.1902–22.10.1903

Kirke- og undervisningsminister (V)

Kirke- og undervisningsdepartementet - Johannes Steens andre regjering

17.02.1898–21.04.1902

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johannes Steens første regjering

15.07.1892–02.05.1893

Kirke- og undervisningsminister (V)

Kirke- og undervisningsdepartementet - Johannes Steens første regjering

06.03.1891–15.07.1892

Til toppen