Vegard Einan

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

14.01.2021–14.10.2021

Statssekretær (H)

for statsråd Asheim, Henrik

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

01.10.2020–13.01.2021

Statssekretær (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

24.01.2020–30.09.2020

Statssekretær (H)

for statsråd Hauglie, Anniken

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

05.08.2019–24.01.2020