Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Vidar Brein-Karlsen

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Amundsen, Per-Willy

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

09.10.2017–17.01.2018

Statssekretær (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.04.2016–09.10.2017

Statssekretær (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

19.02.2016–31.03.2016

Statssekretær (Frp)

for statsråd Anundsen, Anders

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–19.02.2016

Til toppen