Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Wenche Fone

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (permisjon) (KrF)

for statsminister Bondevik, Kjell Magne

Statsministerens kontor - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

08.03.2004–31.12.2004

Politisk rådgiver (KrF)

for statsminister Bondevik, Kjell Magne

Statsministerens kontor - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

04.08.2003–17.10.2005

Til toppen