Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Wolfgang Wenzel von Haffner

Tidligere roller:

Konstituert statsminister i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

21.03.1884–03.04.1884

Konstituert statsråd i Stockholm - også konstituert statsminister i Stockholm fra 21.03.1884

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

19.03.1884–03.04.1884

Konstituert statsråd i interimsregjeringen 1881

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

16.09.1881–26.09.1881

Konstituert statsråd i interimsregjeringen 1881

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm 1881

16.09.1881–26.09.1881

Konstituert statsråd i interimsregjeringen juli 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

06.07.1875–21.07.1875

Konstituert statsråd i interimsregjeringen juli 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm juli 1875

06.07.1875–21.07.1875

Konstituert statsråd i interimsregjeringen mai-juni 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

26.05.1875–05.06.1875

Konstituert statsråd i interimsregjeringen mai-juni 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm mai-juni 1875

26.05.1875–05.06.1875

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.06.1868–08.03.1869

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.07.1867–15.06.1868

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.10.1864–15.07.1867

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

10.10.1863–15.10.1864

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

17.12.1861–10.10.1863

Til toppen