Kontakt

Landbruks- og matdepartementet står bak den norske deltakelsen på Grüne Woche sammen med Innovasjon Norge og Norges ambassade i Berlin. Den norske deltakelsen på Grüne Woche er et ledd i å bygge Norge som mat- og reiselivsnasjon.

Prosjektledelse:
Prosjektledelsen, Innovasjon Norge Anja Fallan Gustavsen Epost: angus@innovasjonnorge.no
Tlf: 948 75 232
Prosjektledelsen, Landbruks- og matdepartementet Nina Mosseby Epost: nina.mosseby@lmd.dep.no 
Tlf: 958 35 485
Prosjekteier, Landbruks- og matdepartementet Kristin Orlund Epost: kristin.orlund@lmd.dep.no
Tlf: 934 54 074

Regionsanavarlig
:
Regionansvarlig
Innovasjon Norge
Elin Hjortland

Epost: Elin.Hjortland@innovasjonnorge.no

Prosjektleder Osloregionen Kjersti Grøndahl Epost: fmoakgr@fylkesmannen.no
Tlf:  22 00 35 79/ 959 04 895
Prosjektleder Fjord Norge Gunnar Nagell Dahl

Epost: fmhognd@fylkesmannen.no
Tlf: 951 19 490

Prosjektleder,
Sørlandet
Ellen Kristin Saltermark Epost: ellen.kristin.saltermark@innovasjonnorge.no
Tlf: 957 52 160

Presseansvarlig
:
   
Presseansvarlig, Innovasjon Norge Marianne Mork Epost: Marianne.Mork@innovasjonnorge.no
Tlf: 414 49 747
Presseansvarlig, 
Landbruks- og matdepartementet
Ottar Løvik Epost: ottar.lovik@lmd.dep.no
Tlf: 481 40 477
Presse- og nettansvarlig, 
Landbruks- og matdepartementet
Heidi Eriksen Riise Epost: heidi-eriksen.riise@lmd.dep.no  
Tlf: 975 17 227

Restaurant:
Hovmester Solbjørg Kvålshaugen Epost: skvalsha@bbnett.no
Tlf: 906 92 462
Den Norske Ambassaden   Tlf: + 49 30 50 50 50

Internationale Grüne Woche, 20.01. - 29.01.2017
Messe Berlin: Norwegen, Standnr 114, hall 8.2, 
Messedamm 22, D - 14055 Berlin