Kontakt

Landbruks- og matdepartementet står bak den norske deltakelsen på Grüne Woche sammen med Innovasjon Norge og Norges ambassade i Berlin. Den norske deltakelsen på Grüne Woche er et ledd i å bygge Norge som mat- og reiselivsnasjon.

Prosjektledelse:
Prosjektledelsen, Innovasjon Norge Bernt Ellingsen Epost: beel@innovasjonnorge.no
Tlf: +47 905 77 277
Prosjektledelsen, Landbruks- og matdepartementet Nina Mosseby Epost: nina.mosseby@lmd.dep.no 
Tlf: +47 958 35 485
Prosjekteier, Landbruks- og matdepartementet Kristin Orlund Epost: kristin.orlund@lmd.dep.no
Tlf: +47 934 54 074

Regionsanavarlig
:
Regionansvarlig
Innovasjon Norge
Elin Hjortland

Epost: Elin.Hjortland@innovasjonnorge.no

Prosjektleder Fjell Norge Øyvind Nese Epost: Oyvind.Nese@bfk.no
Tlf: +47 917 45 624
Prosjektleder Fjord Norge Dirk Kohlmann og 
Ingerid Wembstad 

Epost: fmhodkt@fylkesmannen.no og

Epost: Ingerid@matarena.no

Prosjektleder,
Trøndelag
 Brit Melting  Epost: brit.melting@oimat.no

Presseansvarlig
:
   
Presseansvarlig, Innovasjon Norge Mona Raa Ravndal Epost: Mona.Raa.Ravndal@innovasjonnorge.no
Tlf: +47 414 49 747
Presseansvarlig, 
Landbruks- og matdepartementet
Ottar Løvik Epost: ottar.lovik@lmd.dep.no
Tlf: +47 481 40 477
Presse- og nettansvarlig, 
Landbruks- og matdepartementet
Heidi Eriksen Riise Epost: heidi-eriksen.riise@lmd.dep.no  
Tlf: +47 975 17 227

Internationale Grüne Woche, 19.01. - 28.01.2018
Messe Berlin: Norwegen, Standnr 114, hall 8.2, 
Messedamm 22, D - 14055 Berlin