Grüne Woche: Kontakt

Landbruks- og matdepartementet står bak den norske deltakelsen på Grüne Woche sammen med Innovasjon Norge og Norges ambassade i Berlin. Den norske deltakelsen på Grüne Woche er et ledd i å bygge Norge som mat- og reiselivsnasjon.

Glad i norske varer.
Glad i norske varer. Foto: Vidar Alfarnes

Prosjektledelse:

Prosjektledelsen, Innovasjon Norge

Astrid Øversveen

Epost: 
astrid.oversveen@innovasjonnorge.no
Prosjektledelsen, Landbruks- og matdepartementet Nina Mosseby Epost: nina.mosseby@lmd.dep.no 
Tlf: +47 958 35 485
Prosjekteier, Landbruks- og matdepartementet Kristin Orlund Epost: kristin.orlund@lmd.dep.no
Tlf: +47 934 54 074


Regionsansvarlig
:

Regionansvarlig
Innovasjon Norge
Astrid Øversveen

Epost: 
astrid.oversveen@innovasjonnorge.no

Prosjektleder 
Fjell-Norge

Elin Halland Simensen

Epost: elin.halland.simensen@bfk.no

Prosjektleder Nord-Norge

Liv-Edel Berg

Epost: 
fmtrleb@fylkesmannen.no

Prosjektleder 
Fjord-Norge
Dirk Kohlmann og
Ingerid Wembstad

Epost: 
fmhodkt@fylkesmannen.no 
og
Ingerid@matarena.no


Presseansvarlig
:  

Presseansvarlig, Innovasjon Norge Mona Raa Ravndal Epost: Mona.Raa.Ravndal@innovasjonnorge.no
Tlf: +47 414 49 747
Presseansvarlig, 
Landbruks- og matdepartementet
Ottar Løvik Epost: ottar.lovik@lmd.dep.no
Tlf: +47 481 40 477
Presse- og nettansvarlig, 
Landbruks- og matdepartementet
Heidi Eriksen Riise Epost: heidi-eriksen.riise@lmd.dep.no  
Tlf: +47 975 17 227

 
Den Norske Ambassaden:
 

 
Hovedansvarlig

Verena Dietze

E-post: verena.dietze@mfa.no
Tlf: +49 30 5050 58600 /
      +47 23 95 86 00

Smaksprøver å få.
Smaksprøver å få. Foto: Vidar Alfarnes

Internationale Grüne Woche, 17.01. - 26.01.2020
Messe Berlin: Norwegen, Standnr 114, hall 8.2, 
Messedamm 22, D - 14055 Berlin