Kontakt

Landbruks- og matdepartementet står bak den norske deltakelsen på Grüne Woche sammen med Innovasjon Norge og Norges ambassade i Berlin. Den norske deltakelsen på Grüne Woche er et ledd i å bygge Norge som mat- og reiselivsnasjon.

Norges Stand.
Norges Stand på Grüne Woche. Foto: Vidar Alfarnes

Prosjektledelse:

Prosjektledelsen, Innovasjon Norge Bernt Ellingsen Epost: beel@innovasjonnorge.no
Tlf: +47 905 77 277
Prosjektledelsen, Landbruks- og matdepartementet Nina Mosseby Epost: nina.mosseby@lmd.dep.no 
Tlf: +47 958 35 485
Prosjekteier, Landbruks- og matdepartementet Kristin Orlund Epost: kristin.orlund@lmd.dep.no
Tlf: +47 934 54 074


Regionsansvarlig
:

Regionansvarlig
Innovasjon Norge
Elin Hjortland

Epost: Elin.Hjortland@innovasjonnorge.no 
Tlf: +47 951 48 538

Prosjektleder Fjell Norge Øyvind Nese Epost: Oyvind.Nese@bfk.no
Tlf: +47 917 45 624
Prosjektleder Fjord Norge Dirk Kohlmann og 
Ingerid Wembstad 

Epost: fmhodkt@fylkesmannen.no 
Tlf: +47 412 96 550 og 
Epost: Ingerid@matarena.no 
Tlf: +47 994 03 999

Prosjektleder,
Trøndelag
Brit Melting  Epost: brit.melting@oimat.no 
Tlf: +47 454 86 213


Presseansvarlig
:  

Presseansvarlig, Innovasjon Norge Mona Raa Ravndal Epost: Mona.Raa.Ravndal@innovasjonnorge.no
Tlf: +47 414 49 747
Presseansvarlig, 
Landbruks- og matdepartementet
Ottar Løvik Epost: ottar.lovik@lmd.dep.no
Tlf: +47 481 40 477
Presse- og nettansvarlig, 
Landbruks- og matdepartementet
Heidi Eriksen Riise Epost: heidi-eriksen.riise@lmd.dep.no  
Tlf: +47 975 17 227

 
Den Norske Ambassaden:
 

 
Hovedansvarlig Monika Hermanns 

E-post: Monika.Hermanns@mfa.no
Tlf: +49 30 50500

Rått og godt.
Rått og godt på menyen. Foto: Vidar Alfarnes

Internationale Grüne Woche, 19.01. - 28.01.2018
Messe Berlin: Norwegen, Standnr 114, hall 8.2, 
Messedamm 22, D - 14055 Berlin 

Til toppen