Enable Javascript in your browser for an improved experience of regjeringen.no

Bjørn Arild Gram

Past appointments:

State Secretary (leave of absence) (Sp)

to the Council of State Halvorsen, Kristin

Ministry of Finance - Jens Stoltenberg's Second Government

06.08.2007–03.09.2007

State Secretary (Sp)

to the Council of State Halvorsen, Kristin

Ministry of Finance - Jens Stoltenberg's Second Government

17.10.2005–12.10.2007

Go to the top