Enable Javascript in your browser for an improved experience of regjeringen.no

Martin Kolberg

Past appointments:

State Secretary (A)

to the Council of State Kosmo, Jørgen

Ministry of Defence - Thorbjørn Jagland's Government

01.11.1996–17.10.1997

State Secretary (A)

to the Prime Minister Brundtland, Gro Harlem

Office of the Prime Minister - Gro Harlem Brundtland's Third Government

13.07.1995–25.10.1996