Enable Javascript in your browser for an improved experience of regjeringen.no

Odd Anders With

Past appointments:

State Secretary (KrF)

to the Council of State Dåvøy, Laila

Ministry of Children and Family Affairs (of 1991) - Kjell Magne Bondevik' Second Government

19.10.2001–09.10.2003

State Secretary (KrF)

to the Council of State Haugland, Valgerd Svarstad

Ministry of Children and Family Affairs (of 1991) - Kjell Magne Bondevik's First Government

27.10.1997–23.08.1999