Enable Javascript in your browser for an improved experience of regjeringen.no

Siri Kolseth

Past appointments:

Political Adviser (A)

to the Council of State Pettersen, Oddrunn

Ministry of Fisheries - Gro Harlem Brundtland's Third Government

01.07.1992–04.09.1992

Private Secretary (A)

to the Council of State Pettersen, Oddrunn

Ministry of Fisheries - Gro Harlem Brundtland's Third Government

08.11.1990–30.06.1992

Go to the top