Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Siri Kolseth

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Pettersen, Oddrunn

Fiskeridepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–04.09.1992

Personlig sekretær (A)

for statsråd Pettersen, Oddrunn

Fiskeridepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

08.11.1990–30.06.1992

Til toppen