Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Adolf Indrebø

Tidligere roller:

Finansminister og konstituert forsvarsminister (A)

Forsvarsdepartementet - Johan Nygaardsvolds regjering

15.11.1935–20.12.1935

Finansminister (A)

Finans- og tolldepartementet - Johan Nygaardsvolds regjering

20.03.1935–13.11.1936

Til toppen