Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Arne Nilsen

Tidligere roller:

Sosialminister (A)

Sosialdepartementet (av 1916) - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Sosialminister (A)

Sosialdepartementet (av 1916) - Odvar Nordlis regjering

08.10.1979–04.02.1981

Kommunal- og arbeidsminister (A)

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Odvar Nordlis regjering

11.01.1978–08.10.1979

Til toppen