Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Bjarne Lyngstad

Tidligere roller:

Landbruksminister (V)

Landbruksdepartementet - Per Bortens regjering

12.10.1965–21.08.1970

Kommunal- og arbeidsminister (V)

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963

Til toppen