Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Eldrid Nordbø

Tidligere roller:

Handels- og skipsfartsminister (A)

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.11.1990–15.11.1991

Stabssjef (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

20.05.1986–16.10.1989

Personlig sekretær (A)

for statsråd Højdahl, Odd

Sosialdepartementet (av 1916) - Trygve Brattelis første regjering

29.03.1971–31.12.1971

Til toppen