Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Gerd Liv Valla

Tidligere roller:

Justisminister (A)

Justis- og politidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

04.02.1997–17.10.1997

Statssekretær (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

10.01.1992–21.01.1994

Personlig rådgiver (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

12.11.1990–10.01.1992

Til toppen