Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Gudmund Restad

Tidligere roller:

Finansminister (Sp)

Finansdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

01.01.2000–17.03.2000

Finansminister (Sp)

Finans- og tolldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

17.10.1997–01.01.2000

01.01.1998 ble Finans- og tolldepartementets navn forenklet til Finansdepartementet.

Til toppen