Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Himanshu Gulati

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Helleland, Linda C. Hofstad

Kulturdepartementet (av 2010) - Erna Solbergs regjering

15.01.2016–30.09.2017

Statssekretær (Frp)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

17.10.2014–30.09.2017

Statssekretær (Frp)

for statsråd Anundsen, Anders

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–17.10.2014

Til toppen