Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Helga Pedersen

Tidligere roller:

Fiskeri- og kystminister - permisjon (A)

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

16.11.2006–10.04.2007

Fiskeri- og kystminister (A)

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–02.10.2009

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Knudsen, Grete

Nærings- og handelsdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.04.2001–19.10.2001

Til toppen