Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ingvald Johan Ulveseth

Tidligere roller:

Industriminister (A)

Industridepartementet (av 1955) - Trygve Brattelis andre regjering

16.10.1973–15.01.1976

Statssekretær (A)

for statsråd Haugland, Jens

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Einar Gerhardsens fjerde regjering

01.01.1964–31.07.1965

Til toppen