Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jan Egeland

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Utenriksdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Statssekretær (A)

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

24.01.1994–25.10.1996

Statssekretær (A)

for statsråd Holst, Johan Jørgen

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

15.06.1993–24.01.1994

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsråd Holst, Johan Jørgen

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.05.1993–14.06.1993

Statssekretær (A)

for statsråd Holst, Johan Jørgen

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

02.04.1993–30.04.1993

Statssekretær (A)

for statsråd Stoltenberg, Thorvald

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

14.02.1992–02.04.1993

Personlig rådgiver (A)

for statsråd Stoltenberg, Thorvald

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

12.11.1990–14.02.1992

Til toppen