Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jens Haugland

Tidligere roller:

Kommunal- og arbeidsminister (A)

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–12.10.1965

Justisminister (A)

Justis- og politidepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

01.11.1955–28.08.1963

Til toppen