Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jonas Gahr Støre

Tidligere roller:

Helse- og omsorgsminister (A)

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–16.10.2013

Utenriksminister (A)

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–21.09.2012

Stabssjef (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Til toppen