Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jon Georg Dale

Nåværende rolle:

Samferdselsminister

SamferdselsdepartementetErna Solbergs regjering

31.08.2018–

Tidligere roller:

Fungerende justis- og innvandringsminister (Frp)

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

15.03.2019–29.03.2019

Landbruks- og matminister (Frp)

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–31.08.2018

Statssekretær (Frp)

for statsråd Jensen, Siv

Finansdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.10.2014–16.10.2015

Statssekretær (Frp)

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–17.10.2014

Til toppen