Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kari Nordheim-Larsen

Tidligere roller:

Bistandsminister (A)

Utenriksdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Bistandsminister og konstituert barne- og familieminister (A)

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

24.12.1993–05.04.1994

Bistandsminister (A)

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

04.09.1992–25.10.1996

Til toppen