Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kjell-Børge Freiberg

Tidligere roller:

Olje- og energiminister (Frp)

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Erna Solbergs regjering

31.08.2018–18.12.2019

Statssekretær (Frp)

for statsråd Søviknes, Terje

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Erna Solbergs regjering

20.12.2016–31.08.2018

Statssekretær (Frp)

for statsråd Lien, Tord

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Erna Solbergs regjering

23.10.2015–20.12.2016

Til toppen