Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kjell Borgen

Tidligere roller:

Kommunalminister (A)

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.11.1990–04.09.1992

Ansvar også for samordning av nordiske samarbeidssaker.

Kommunal- og arbeidsminister (A)

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

13.06.1988–16.10.1989

Samferdselsminister (A)

Samferdselsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.05.1986–13.06.1988

Til toppen