Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kurt Mosbakk

Tidligere roller:

Handels- og skipsfartsminister (A)

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

01.01.1988–13.06.1988

Handels- og skipsfartsminister (A)

Handels- og skipsfartsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.05.1986–01.01.1988

01.01.1988 ble Handels- og skipsfartsdepartementet nedlagt og sakene overført til en egen statsråd i Utenriksdepartementet.

Personlig sekretær (A)

for statsråd Harlem, Gudmund

Forsvarsdepartementet - Einar Gerhardsens fjerde regjering

26.02.1964–12.10.1965

Til toppen