Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Leif Jørgen Aune

Tidligere roller:

Kommunal- og arbeidsminister (A)

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–11.01.1978

Kommunal- og arbeidsminister (A)

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Trygve Brattelis andre regjering

16.10.1973–15.01.1976

Statssekretær (A)

for statsråd Nordli, Odvar

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Trygve Brattelis første regjering

19.03.1971–18.10.1972

Til toppen