Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Lisbeth Berg-Hansen

Tidligere roller:

Fiskeri- og kystminister (A)

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs første regjering

20.10.2000–19.10.2001

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Olsen, Jan Henry Tungeland

Fiskeridepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

29.09.1992–25.10.1996

Til toppen