Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Mary Kvidal (A)

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Stoltenberg, Jens

Finans- og tolldepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

01.11.1996–17.10.1997

Statssekretær

for statsråd Stoltenberg, Jens

Nærings- og energidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.01.1996–25.10.1996

Kirke- og undervisningsminister

Kirke- og undervisningsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

13.06.1988–16.10.1989

Til toppen