Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Marit Arnstad

Tidligere roller:

Samferdselsminister (Sp)

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.06.2012–16.10.2013

Olje- og energiminister - permisjon (Sp)

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Kjell Magne Bondeviks første regjering

26.03.1999–27.08.1999

Olje- og energiminister (Sp)

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Kjell Magne Bondeviks første regjering

17.10.1997–17.03.2000

Personlig sekretær (Sp)

for statsråd Valla, Kristin Hille

Miljøverndepartementet - Jan P. Syses regjering

27.10.1989–03.11.1990

Til toppen