Mathias Fischer

Nåværende rolle:

Statssekretær

for statsråd Rotevatn, Sveinung

Klima- og miljødepartementetErna Solbergs regjering

26.07.2021–

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (V)

for statsråd Rotevatn, Sveinung

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

06.04.2021–25.07.2021

Statssekretær (V)

for statsråd Rotevatn, Sveinung

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

24.01.2020–05.04.2021