Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Odvar Nordli

Tidligere roller:

Statsminister (A)

Statsministerens kontor - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–04.02.1981

Kommunal- og arbeidsminister (A)

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Trygve Brattelis første regjering

17.03.1971–18.10.1972

Til toppen