Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Oddrunn Pettersen

Tidligere roller:

Fiskeriminister (A)

Fiskeridepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.11.1990–04.09.1992

Forbruker- og administrasjonsminister (A)

Forbruker- og administrasjonsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

28.04.1989–16.10.1989

Til toppen