Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Odd Einar Dørum

Tidligere roller:

Justisminister (V)

Justis- og politidepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

19.10.2001–17.10.2005

Justisminister (V)

Justis- og politidepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

15.03.1999–17.03.2000

Samferdselsminister (V)

Samferdselsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

17.10.1997–15.03.1999

Til toppen