Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Odd Roger Enoksen

Tidligere roller:

Olje- og energiminister (Sp)

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–21.09.2007

Kommunal- og regionalminister (Sp)

Kommunal- og regionaldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

16.03.1999–17.03.2000