Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Otto Gregussen

Tidligere roller:

Fiskeriminister (A)

Fiskeridepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Statssekretær (A)

for statsråd Olsen, Jan Henry Tungeland

Fiskeridepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

07.01.1994–15.03.1996

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Olsen, Jan Henry Tungeland

Fiskeridepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.10.1992–07.01.1994

Til toppen