Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Per-Willy Amundsen

Tidligere roller:

Justis- og beredskapsminister (Frp)

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.12.2016–17.01.2018

Regjeringens justis- og beredskapspolitikk.

Statssekretær (Frp)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kommunal- og moderniseringsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–20.12.2016

Statssekretær (Frp)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kommunal- og regionaldepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013

Til toppen