Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Paul Chaffey

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Mæland, Monica

Kommunal- og moderniseringsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–22.01.2019

Statssekretær (H)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kommunal- og moderniseringsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–17.01.2018

Statssekretær (H)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kommunal- og regionaldepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013

Til toppen