Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Raymond Johansen

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsråd Støre, Jonas Gahr

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.04.2009–24.04.2009

Statssekretær (A)

for statsråd Støre, Jonas Gahr

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

28.10.2005–24.04.2009

Statssekretær (A)

for statsråd Jagland, Thorbjørn

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Til toppen