Rigmor Aasrud

Tidligere roller:

Fornyings-, administrasjons- og kirkeminister og konstituert arbeidsminister (A)

Arbeidsdepartementet (av 2010) - Jens Stoltenbergs andre regjering

19.11.2010–03.01.2011

Fornyings-, administrasjons- og kirkeminister (A)

Fornyings-, administrasjons- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2010–16.10.2013

Ansvar også for samordning av nordiske samarbeidssaker.

Fornyings-, administrasjons- og kirkeminister (A)

Fornyings- og administrasjonsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–01.01.2010

Ansvar også for samordning av nordiske samarbeidssaker. 20.10.2009 ble ansvaret for kirkesaker i Kultur- og kirkedepartementet lagt til sjefen for Fornyings- og administrasjonsdepartementet. 01.01.2010 ble disse sakene overført til Fornyings- og administrasjonsdepartementet, som fikk navnet endret til Fornyings-, administrasjons- og kirkedepartementet. Samtidig ble Kultur- og kirkedepartementets navn endret tilbake til Kulturdepartementet.

Statssekretær (A)

for statsråd Hanssen, Bjarne Håkon

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.06.2008–30.09.2009

Statssekretær (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–20.06.2008